Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA

Szkolenie biblioteczne

Książki

Szkolenie biblioteczne realizowane jest w formie DL (Distance Learning) na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym.

Aby zalogować się do portalu należy podać login w postaci Numer_abumu (np. 1111) i hasło (domyślnie nr PESEL).

Po zalogowaniu należy przejść do zakładki DL i wybrać kurs o tytule "Szkolenie biblioteczne". Celem kursu jest przygotowanie do zaliczenia przedmiotu.

W sesji egzaminacyjnej student powinien przystąpić do zaliczenia. Zaliczenie realizowane jest w postaci testu. Termin testu zostanie podany w komunikacie na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym.

W trakcie rozwiązywania testu, który sprawdza wiadomości o zbiorach, regulaminie, stronie domowej biblioteki WSZiA oraz umiejętność korzystania z katalogu OPAC, niezbędne jest również zalogowanie się do katalogu biblioteki, celem poszukiwania odpowiedzi na pytania.

Warunkiem zaliczenia testu jest udzielenie 70% poprawnych odpowiedzi.

TELC

partner ZUS Współpraca partnerska