Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA

Zobacz również: Biuro Karier WSIiZ | Biuro Karier WSE | Linki | Dodaj ofertę

Biuro Karier: Oferty pracy, praktyk i staży

Au Pair USA 2018/ nauka i praca z dziećmi

Au Pair do USA 2018 czyli roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 18 lat!

Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich.

Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować! We współpracy z amerykańską organizacją zapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair w USA.

2018-07-18

Atrakcyjne oferty pracy dla fizjoterapeutów we Francji

Bezpłatne przygotowanie do wyjazdu

• Bezpłatny kurs językowy
  • Mieszkanie podczas kursu
  • Bezpłatne przygotowanie dokumentów

2018-07-18

Pielęgniarka/Pielęgniarz

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowa­dzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy na stanowisku pielęgniarki/ pielęgniarza w Anglii, Irlandii, Norwegii i Niemczech. Wysokie zarobki nawet 20 000 zł miesięcznie.

2018-07-16

Pielęgniarka – Fizjoterapeutka m/k

Work’n europe to marka grupy Hausengel (wpis KRAZ nr 10603), która działa na ośmiu europejskich rynkach. Dla naszego klienta, niemieckiej rodziny z Berlina, poszukujemy osoby gotowej do podjęcia pracy w roli: Pielęgniarka – Fizjoterapeutka m/k. Miejsce pracy: Berlin.

2018-07-13

MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE KONTROLINGU

Oferta: Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych. Aktualnie do swych struktur poszukujemy osoby na stanowisko MŁODSZY SPECJALISTA W DZIALE KONTROLINGU. Miejsce pracy: BODACZÓW (pow. zamojski)

2018-06-11

PŁATNY STAŻ W DZIALE KSIĘGOWOŚCI

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. poszukują osoby na Staż w Dziale Księgowości. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie oraz możliwość zdobycia wiedzy i praktycznego doświadczenia w międzynarodowej firmie. Więcej szczegółów na www.ztb.pl/kariera

2018-06-07

STAŻ W DZIALE CONTROLLINGU

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o. poszukują osoby na Staż w Dziale Controllingu.Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, umowę zlecenie oraz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie. Więcej informacji na www.ztb.pl/kariera

2018-06-07

Specjalista Sprzedaży w Terenie/Territory Executive

Chcesz pracować dla wiodącego producenta światowych marek? Realizować własne pomysły? Jeśli tak to czekamy na Twoje CV.
Obszar pracy: Zamość

2018-06-05