Porozmawiajmy o Europie z Rafałem Szyndlauerem – fotoreportaż...

Ponad 170 osób wzięło udział w spotkaniu  z Rafałem Szyndlauerem – doradcą politycznym i prawnym Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Mówiono o kryzysie finansowym i migracyjnym, o Białej Księdze i orędziu J C Junckera, o wolności, równości i praworządności w Unii Europejskiej, mówiono o Polsce, jej drodze do euro, o Puszczy Białowieskiej i łamaniu konstytucji. Wszystko stało się jasne, logiczne i przejrzyste.
Spotkanie trwające blisko 2 godziny prowadził prof. WSZiA dr hab, Wojciech Orłowski. Uczestniczyli w nim uczniowie I i II LO w Zamościu, LO Centrum Szkół Mundurowych, Liceum Społecznego w Zamościu i Technikum Ekonomicznego, liczna grupa słuchaczy Zamojskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz wykładowcy WSZiA i nasi współpracownicy.

Organizatorzy serdecznie dziękują za udział w spotkaniu ekspertom oraz słuchaczom.