Alicja Nizio i Alan Kania zwycięzcami konkursu: „Moja wieś w U...

W IX edycji konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych: „Moja wieś w Unii Europejskiej – wczoraj, dziś i jutro”  komisja konkursowa przyznała 2 nagrody główne oraz 18 wyróżnień.  Dla laureatów przygotowano wiele cennych nagród, w tym  m.in. tablety dla zwycięzców. Wręczenie nagród odbędzie się 2 lipca 2017 roku w Sitnie podczas XXXI Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

 

 

PROTOKÓŁ OCENY PRAC KONKURSU PLASTYCZNEGO

 

Moja wieś  w Unii Europejskiej –  wczoraj, dziś i jutro” edycja IX  2017 rok

 

ORGANIZATORZY KONKURSU:

1. Punkt Informacji Europejskiej „Europe Direct” przy WSZiA w Zamościu

2. Lubelski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskowoli

 

Komisja konkursowa w składzie:

 

Przewodniczący:

Izabela Winiewicz – Cybulska  –   historyk sztuki, Nauczyciel  Liceum Plastycznego  w Zamościu

Członkowie:    

Nina Drozdowska – LODR w Końskowoli

Danuta Błahuta –   PIE „Europe Direct”

 

w dniu 20 czerwca  2017 roku dokonała oceny prac plastycznych.

Na konkurs wpłynęło 109 prac z 15 szkół województwa lubelskiego i 1 szkoły województwa podkarpackiego.

 

OCENA PRAC:

Prace zostały ocenione pod względem merytorycznym i artystycznym.

Kryteriami oceny były: trafność doboru problemu i tematu pracy, oryginalność, walory artystyczne: kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania.

 

WYNIKI OCENY:

 

Miejsce  I:

1 Alicja Nizio KLASA VI Zespół Szkół w Majdanie Starym
2 Alan Kania KLASA I Zespół Szkół w Łabuniach

 

Wyróżnienia:

3 Aleksy Grabek KLASA II Szkoła Podstawowa  nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
4 Dorota Lepionka KLASA V Szkoła Podstawowa w Poturzynie
5 Emilia Dul KLASA IV Szkoła Podstawowa w Sitnie
6 Anna Borek KLASA 0 Zespół Szkół w Łabuniach
7 Jan Radliński KLASA III Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
8 Natalia Naklicka KLASA V Szkoła Podstawowa w Sitnie
9 Łukasz Bylina KLASA III Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach
10 Martyna Romaszko KLASA III Szkoła Podstawowa w Szewni Górnej
11 Kinga Rak KLASA IV Zespół Szkół w Majdanie Starym
12 Kacper Harczuk KLASA III Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach
13 Emilia Stadnicka KLASA I Zespół Szkół w Łabuniach
14 Filip Maryńczak KLASA II Szkoła Podstawowa  nr 3 w Tomaszowie Lubelskim
15 Magdalena Kozdroń KLASA V Zespół Szkół w Mirczu
16 Weronika Ternes KLASA 0 Zespół Szkół w Łabuniach
17 Nikola Kusy KLASA I Zespół Szkół w Łabuniach
18 Natalia Słomiana KLASA VI Szkoła Podstawowa w Wiszniowie
19 Przemek Dżaman KLASA II Szkoła Podstawowa w Kamieniu
20 Jaś Grabowski KLASA II Szkoła Podstawowa w Kamieniu

 

Zamość, 20 czerwca 2017 r.

 

WM


Copyright © 2017 Europe Direct Zamość All rights reserved.

Zaloguj się