Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Skorzystaj z DOFINANSOWANIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

Skorzystaj z DOFINANSOWANIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH z Krajowego Funduszu Szkoleniowego! Nowe zasady przyznawania dofinansowania dają możliwość ubiegania się o wsparcie większej grupie osób (m.in. zniesiona została bariera wiekowa 45+).

Przeczytaj więcej »
 

Studentki Pielęgniarstwa na IV Ogólnopolskiej Konferencji w Krośnie

W dniu 25 kwietnia 2018 r. dwie studentki Pielęgniarstwa Anna Górska i Patrycja Chmiel pod opieką dr Katarzyny Kociuby-Adamczuk brały udział w IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Kół Naukowych pt.: Badania i innowacje z per­spektywy młodego naukowca. Konferencja odbyła się w Państwo­wej Wyższej Szkole Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie.

Przeczytaj więcej »
 

Zmień praktyki wakacyjne w przygodę

Studencie! wciąż nie masz pomysłu na praktyki wakacyjne? A może marzysz o podróżach, ale przeszkodą są jak zawsze pieniądze? Dzięki dofinansowaniu w programie Erasmus+ możesz rozwiązać oba problemy! Dofinansowanie wyjazdu na praktyki jakie możesz otrzymać to nawet 600 Euro/miesiąc. Aplikuj już dzisiaj!

Przeczytaj więcej »
 

Uczelnia na Targach Edukacji i Pracy

W dniach od 24 do 26 kwietnia 2018 r. pracownicy i studenci uczelni uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy odbywających się kolejno w Tomaszowie Lubelskim, Hrubieszowie oraz Janowie Lubelskim. Osoby uczestniczące w targach mogły zapoznać się z ofertą studiów przygotowaną przez WSZiA w Zamościu na rok akademicki 2018/2019.

Przeczytaj więcej »
 

Współpraca z uczniami i studentami z Ukrainy – uwagi praktyczne

10 kwietnia br. w III Liceum Ogólnokształcącym im, C.K. Norwida w Zamościu odbyła się konferencja „POZNAĆ INNYCH” z udziałem uczniów i nauczycieli z kilku szkół licealnych z Zamo­ścia oraz z V LO w Chełmie. Organizatorzy zaprosili z naszej Uczelni p. Zofię Kieł­biń­ską – Ryń, która od początku funkcjonowania WSZiA zaangażowana była we współpracę z wykładowcami i studentami pochodzącymi z Ukrainy, aby podzieliła się swoimi doświadczeniami.

Przeczytaj więcej »
 

Zajęcia z kodowania w szkole podstawowej

W dniu 11 kwietnia 2018 r. dr hab. inż. Krzysztof Pancerz – wykła­dowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu i Pani Barbara Kołtun – wychowawczyni klasy – poprowadzili zajęcia z kodo­wania z uczniami klasy III E w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu. Celem spotkania było przybliżenie uczniom informatyki, programowania, logicznego myślenia i współpracy.

Przeczytaj więcej »
 

Resort szykuje stypendia dla początkujących pielęgniarek

Zachęcamy (zwłaszcza studentów pielęgniarstwa) do zapoznania się z artykułem na temat ciekawego projektu Ministerstwa Zdrowia.
Resort planuje już od października przyznawać stypendia w wysokości kilkuset złotych dla osób kończących studia pielęgniarskie i rozpoczynających pracę w zawodzie.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska