Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji
w Zamościu

ul. Akademicka 4, 22-400 Zamość
email: poczta@wszia.edu.pl    spis telefonów »
Informacja: Wykorzystanie ciasteczek na stronach w domenie wszia.edu.pl więcej »
ENG UA
Wirtualna Uczelnia WSZiA
Wirtualna Uczelnia
Portal
Portal Informa- cyjno - Edukacyjny
Poczta
Poczta
WSZiA
Lerni
Kursy Lerni
OPAC
Katalog
OPAC
WSZiA na Facebook
WSZiA
Facebook
Informator rekrutacyjny Studia podyplomowe Centrum Szkoleń i Karier Biblioteka Erasmus+ Kontakt

Zajęcia z kodowania w szkole podstawowej

W dniu 11 kwietnia 2018 r. dr hab. inż. Krzysztof Pancerz – wykła­dowca Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu i Pani Barbara Kołtun – wychowawczyni klasy – poprowadzili zajęcia z kodo­wania z uczniami klasy III E w Szkole Podstawowej nr 6 w Zamościu. Celem spotkania było przybliżenie uczniom informatyki, programowania, logicznego myślenia i współpracy.

Przeczytaj więcej »
 

Zmień praktyki wakacyjne w przygodę

Studencie! wciąż nie masz pomysłu na praktyki wakacyjne? A może marzysz o podróżach, ale przeszkodą są jak zawsze pieniądze? Dzięki dofinansowaniu w programie Erasmus+ możesz rozwiązać oba problemy! Dofinansowanie wyjazdu na praktyki jakie możesz otrzymać to nawet 600 Euro/miesiąc. Aplikuj już dzisiaj!

Przeczytaj więcej »
 

Resort szykuje stypendia dla początkujących pielęgniarek

Zachęcamy (zwłaszcza studentów pielęgniarstwa) do zapoznania się z artykułem na temat ciekawego projektu Ministerstwa Zdrowia.
Resort planuje już od października przyznawać stypendia w wysokości kilkuset złotych dla osób kończących studia pielęgniarskie i rozpoczynających pracę w zawodzie.

Przeczytaj więcej »
 

Pielęgniarstwo pomostowe - harmonogram zajęć

Zapraszamy studentów pierwszego semestru kierunku pielęgniarstwo pomostowe do zapoznania się z harmonogramem zajęć. Studenci wyższych semestrów studiów aktualny harmonogram zajęć mogą sprawdzić na Portalu Informacyjno-Edukacyjnym i w Wirtualnej Uczelni.

Przeczytaj więcej »
 

WSZiA na Targach Pracy i Edukacji w Krasnymstawie

W dniu 14 marca 2018 r. pracownicy i studenci naszej uczelni uczestniczyli w Targach Pracy i Edukacji, które zorganizowano w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Bartosza Głowackiego w Krasnymstawie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania aktualnej oferty studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz podyplomowych.

Przeczytaj więcej »
 

Absolwenci 13 edycji Podyplomowych Studiów Pedagogicznych

10 marca br. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji w Zamościu, przy ul. Akademickiej 4, odbyło się uroczyste zakoń­cze­nie 13 edycji Podyplomowych Studiów Pedagogicznych. Świadectwa ukończenia studiów podyplomowych absolwentom wręczył rektor WSZiA i jednocześnie kierownik studiów dr Stanisław Wieczorek.

Przeczytaj więcej »
 

Najnowszy
Barometr Regionalny

Najnowsza
publikacja książkowa

Najnowsze
Zamojskie Studia i Materiały

Barometr Regionalny. Analizy i Prognozy Koncepcja nowej retoryki prawniczej Zamojskie Studia i Materiały
 
TELC

partner ZUS Współpraca partnerska